Home Tags Mark laloshi

Tag: mark laloshi

Jozefina Topalli e hidhëruar për ndarjen nga jeta të demokratit të...

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka reaguar e hidhëruar për ndarjen nga jeta të profesorit dhe zyrtarit shkodran Mark Laloshi. Topalli e përshkruan atë si një burrë...

Voltana Ademi njofton ndarjen nga jeta të profesorit dhe zyrtarit të...

Kryebashkiakja në detyrë e Shkodrës, Voltana Ademi përmes një postimi në rrjetet sociale ka dhënë një lajm të hidhur. Është ndarë parakohe nga jeta...
SiteLock