Home Tags Marjeta Veliaj

Tag: Marjeta Veliaj

Iu shemb pallati dhe nuk mundi të rikthehej në Durrës, ndahet...

78 vjeçarja nga Durrësi Marjeta Veliaj nuk mundi të kthehej në qytetin e saj pasi tërmeti e la pa shtëpi, dhe kur nderroi jetë...
SiteLock