Home Tags Mariune

Tag: mariune

Kultivuan lëndë narkotike, arrestohen burrë e grua në Lezhë

Burrë e grua janë arrestuar në fshatin Krajen të Lezhës, për kultivim të lëndëve narkotike. Policia ka arrestuar Pjetër Kola dhe bashkëshortja e tij shtetasja...
SiteLock