Home Tags Mariuane

Tag: mariuane

Qarkullonte me doza marijuane, arrestohet në flagrancë 23-vjeçari në Durrës

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në DVP Durrës, në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë në fushën e narkotikëve, arrestuan në...

Droga në Skrapar/ Mijëra bimë kanabis të zbuluara, si funksiononte marrëveshje...

Të tjera detaje dalin në dritë për operacionin anti-drogë që çoi në zbulimin e një grupi të strukturuar kriminal që kultivonte kanabis në zonën...
SiteLock