Home Tags Marihuane

Tag: marihuane

Maqedonia e Veriut synon dekriminalizimin dhe legalizimin e marihuanës

Në Maqedoninë e Veriut ka nisur debati për dekriminalizimin dhe legalizimin e marihuanës, pas deklaratës së kryeministrit, Zoran Zaev, se Ohri dhe qendrat e...

Zbulohen mbi 100 kilogramë marihuanë nga një anije në Liqenin e...

Siç njoftojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme, si rezultat i masave të ndërmarra më herët, policët së bashku me Prokurorinë e Strugës, gjatë...

Blerësja gjen marihuanë në bluzën e Chris Brown

Një grua që e bleu një bluzë të Chris Brown në shitjen e tij të organizuar në Tarzana, California, të mërkurën ka gjetur një...
SiteLock