Home Tags Margarita xhepa

Tag: margarita xhepa

Margarita Xhepa me rolin Zonja Mëmë merr çmimin “Actor of Europe...

Aktorja Margarita Xhepa “Nderi i Kombit” u vlerësua me çmimin “Actor of Europe”. Në edicionin e tij të 19-të festivali ndërkombëtar i teatrit “Actor...

Piro Mani ndahet nga jeta, Margarita Xhepa e Mevlan Shanaj: Ishte...

Regjisori dhe aktori Piro Mani “Nderi i Kombit” ndërroi jetë të enjten në moshën 89-vjeçare. Me një kontribut të madh në artin shqiptar, për...

Ja urimet e artistëve të mëdhenj për vitin e ri 2021

Flasin Reshat Arbana, Margarita Xhepa, Luan Zhegu, Bashkim Alibali, Jorgo Papingji, Alida Hisku, Kastriot Tusha, Ylli Baka Nga Albert Z. ZHOLI Viti i Ri është koha...
SiteLock