Home Tags Maqeedoni

Tag: maqeedoni

Ali Ahmeti dhe Zaev marrëveshje: LSDM dhe BDI garojnë së bashku...

Partitë në pushtet LSDM dhe BDI do të garojnë së bashku në zgjedhjet lokale. Marrëveshja u arrit në një takim mes kreut të socialdemokratëve...
SiteLock