Home Tags Manja

Tag: manja

Ulsi Manja: Pse nuk e la rrogën e deputetit Sali Berisha...

Dy ditë më parë Sali Berisha ndau foto nga takimi me një familje në Bubq, e cila jetonte në kushte shumë të vështira për...

Biseda me Nokën, Manja-Alibeajt: Nuk është faji im që ju e...

Ministri i Drejtësisë Ulsi Manja ka reaguar pas publikimit të një bisede në Whatsapp me deputetin demokrat Flamur Noka që qarkulloi sot në media....

Ulsi Manja: Veting për noterët, përjashtohen ata që kanë lidhje me...

Ministri i Drejtësisë Ulsi Manja deklaroi sot se qeveria ka kaluar projektligjin për noterinë që është një veting për noterët. Pas mbledhjes së qeverisë, në...

Veliaj me banorët e Laprakës: Transformimi është i prekshëm; PD ju...

Për kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, Njësia 11 ka pësuar një transformim të jashtëzakonshëm, ndaj mjafton që njerëzit të shohin rreth e...

Nisin krisjet brenda opozitës parlamentare/ Ralf Gjoni del kundër Murrizit

Pas propozimit të deputeti Myslim Murrizit që të tërhiqet drafti i dorëzuar nga ai dhe Valteri në janar të 2020 dhe të diskutohej drafti...
SiteLock