Home Tags Manifestim

Tag: manifestim

Manifestim në mbështetje të Ukrainës, e pranishme edhe ambasadorja Yuri Kim

Një manifestim po zhvillohet këtë të premte në rrugët e kryeqytetit në mbështetje të Ukrainës dhe popullsisë atje, e cila prej më shumë se...

FOTOT e panjohura/ Manifestimet e ambasadës sovjetike në Tiranë që çuan...

Memorie.al publikon për herë të parë dy foto të rralla të godinës së ish – ambasadës së BRSS-së (Bashkimi i Republikave Socialiste Sovjetike) në Tiranë...

Ilir Meta dhe fundi pa lavdi i kauzave të rreme!

Nga Alfred Peza “Manifestimi” i 2 marsit u tha fillimisht se do të ishte një “besëlidhje” e re e Ilir Metës me shqiptarët. Edhe përpara,...
SiteLock