Home Tags Mandati

Tag: mandati

Dorëheqja e Kokës, flet botuesi i Bulevardit: Akt qytetarie pas lëvizjes...

    Vetëm pak orë me parë deputeti i Partisë Socialiste i mandatuar në zgjedhjet e fundit në Durrës, Lefter Koka, ka dorëzuar mandatin duke justifikuar...

Myslim Murrizi del me deklaratën e fortë: Largohem nga politika nëse…

Kreu i grupit demokrat në parlament, Myslim Murrizi ka deklaruar  se nëse nuk fiton mandat do të largohet nga politika. Deputeti deri tani ka...

Vendimi i fundit i Agim Kajmakut para se t’i hiqej mandati,...

Para se Agim Kajmakut, KQZ-ja t’i hiqte mandatin, ka shkarkuar dy nënkryetarët e Bashkisë së Vorës, bashki që ai e drejtojë për shumë pak kohë. Burime nga Bashkia...

Kandidati i PD merr mndatin në KQZ, e refuzon në Parlament

Indrit Hoxha, kandidat i PD, refuzoi të marrë mandatin dhe në mënyrë të paprecedentë, në sy të mazhorancës tha se nuk mund të ishte pjesë e një Kuvendi ilegjitim. Pavarësisht...
SiteLock