Home Tags Mandati i trete

Tag: mandati i trete

“Pse e dua mandatin e tretë?”, Rama liston arsyet: Nuk është...

Kryeministri Edi Rama ka renditur në Facebook arsyet se pse e do një mandat të tretë qeverisës. Rama shprehet se mandati i tretë nuk...

Kërkon mandatin e tretë, kryeministri Rama prezanton ‘live’ nga Asambleja shtyllat...

Në Asamblenë e PS-së, kryeministri Edi Rama ka paraqitur shtyllat kryesore të planit socialist. Ndër to, ka veçuar digjitalizimin, duke thënë se vendi ynë...

A do të fitojë PS mandatin e tretë? Ja si përgjigjet...

Kryeministri Edi Rama kërkon një mandat të tretë, dhe shprehet i bindur se do t’i fitojë zgjedhjet më 25 prill të vitit 2021. Nga...
SiteLock