Home Tags Mandati i deputetit

Tag: mandati i deputetit

KQZ i’u jep mandatin e deputetit dy kandidatëve të LSI dhe...

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në mbledhjen e ditës së sotme sotme, iu ka dhënë mandatet e deputetëve, dy kandidatëve të Lëvizjes Socialiste për Integrim...
SiteLock