Home Tags Manbastirliu

Tag: manbastirliu

KLP i kërkon Manastirliut vaksinimin e prokurorëve, OPGJ-ve dhe stafit të...

Këshilli i Lartë i Prokurorisë i ka dërguar një letër ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ku kërkon që të përfshihen në fushatën e vaksinimit...
SiteLock