Home Tags Manastilrliu

Tag: manastilrliu

Zjarri tek COVID-3/ Manastirliu: Situata nën kontroll, po hetohet

Në lidhje me ngjarjen që ka shkaktuar zjarr tek spitali Covid- 3 ka reaguar dhe ministrja e shëndetësisë Ogerta Manastirliu, e cila shprehet se...

Rritja e numrit të rasteve me koronavirus, kryeministri Rama zbulon nëse...

Kryeminsitri Rama theksoi gjatë një konference për shtyp bashkë me ministren Manastirliu tha se do të ishte e papërballueshme një karantinë e dytë për...
SiteLock