Home Tags Manarja

Tag: manarja

Vasili përplaset aktivistin e njohur, Kalaja i kthehet: Je manarja e...

Aktivisti Aulon Kalaja dhe aktori Laert Vasili kanë debatuar ashpër në emisioni “360 Gradë", ku ishin të ftuar për të folur për situatën pasz...
SiteLock