Home Tags Manaj

Tag: manaj

Manaj, Gjimshiti dhe Balliu jashtë, zbulohen prapaskenat te Kombëtarja

Në listën e lojtarëve të grumbulluar nga trajneri Edi Reja për dy ndeshjet e radhës ndaj Anglisë dhe Andorrës mungojnë emra si Berat Gjimshiti,...

Më në fund elozhe për Rei Manajn, Cikalleshi në 11-shen e...

Lojtarët e Kombëtares kuqezi patën një fundjavë mjaft cilësore duke qenë në lartësinë e kërkuar në lojë dhe me gola e asiste që morën...

Po shkëlqen me Barcelonën B, por trajneri nuk e shikon Manajn...

Rey Manaj shkëlqeu në fundjavë me Barcelonën B në sfidën ndaj Badalonas teksa në suksesin 4-0 shënoi një gol dha një asist dhe nxorri...
SiteLock