Home Tags Man utd

Tag: man utd

Solskjaer pas kualifikimit: Jam shumë i lumtur, Milani ekip fantastik

  Ole Gunnar Solskjaer e ka pranuar që Manchester Unitedi e kishte të vështirë kundër “një klubi fantastik dhe një ekipi shumë të mirë” si...

Pogba, lojtarëve të Man Utd: Dua të largohem

Mesfushori francez u ka thënë bashkëlojtarëve të tij se dëshiron të largohet nga klubi këtë verë. Sipas MEN, Pogba është i vendosur të sigurojë një...
SiteLock