Home Tags Man city

Tag: man city

PSG në avantazh, por Guardiola dhe Man.City nuk heqin dorë nga...

Paris Saint Germain për momentin qëndron në pole-position për të firmosur me Lionel Messin dhe lajmet që qarkullojnë rreth transferimit të mundshëm të yllit...

Man City: “Do ta shqyrtojmë transferimin e Messit”

Tabloidët britanikë kanë shkruar për mundësinë e afrimit të Lionel Mesit te “Citizens” sezonin e ardhshëm. Krerët e Cityt duan të përfitojnë nga rasti...

Rezultatet e dobëta – Man City identifikon pasuesin e Guardiolas

Manchester City duket se ka filluar të mendojë për njeriun e ardhshëm në stolin e skuadrës. Manchester City ka regjistruar disa rezultate negative këtë edicion,...
SiteLock