Home Tags Mall

Tag: mall

Teatrot pa aktivitet artistik, aktorët: Kemi mall për skenën, nuk është...

Teatrot në vend pa aktivitet në skena, dhe sipas aktorëve një gjendje e tillë nuk ka qenë deri më sot në teatrin shqiptar. Në...

Arbana Osmani humb njeriun e shtrenjtë të familjes, prek me fjalët...

Moderatorja e njohur Arbana Osmani po kalon momente të dhimbshme në familjen e saj. Pak minuta më parë autorja dhe prezantuesja e njohur ka njoftuar...
SiteLock