Home Tags Maldive

Tag: maldive

U dënua me 6 vite burg: Këngëtarja shqiptare përshëndet gjykatën e...

Këngëtarja shqiptare Fjolla Morina ka reaguar fill pas vendimit të Gjykatës së Kukësit për ta dënuar me 6 vite burg. Ajo ka publikuar një...

Françeska Jaçe “çmend” pushuesit në Maldive me pozat “hot”

Prej disa ditësh, Françeska Jaçe, ka treguar përmes postimeve në rrjetet sociale se po shijon disa ditë pushime në Maldive. Ish-banorja e “Big Brother”...

Inaugurohet ishulli më i madh privat në Maldive, për një natë...

Maldivet, të konsideruara si parajsa tropikale, përbëhen nga 1200 ishuj të vegjël. Mes shumë resorteve luksoze, këtë javë u inaugurua dhe “Ishulli Privat Ithaafushi”. Ky...

Kam një pyetje dhe disa përgjigje për ty që ankohesh se...

Nga Denisa Çerma Me beso po deshe: Jugu jonë është po aq i bukur sa Maldivet, Bali, Miami etj me rradhë… kur jemi thuajse në...
SiteLock