Home Tags Makina

Tag: makina

Një ‘mal’ me gjoba: Deri në 40 mijë çdo muaj vetëm...

Prej të dielës kur Ajas Sulejmani në një rrugë qytetase përplasi një çift bashkëshortësh dhe foshënjën e tyre 3-muajshe, Policia e Shtetit ka nisur...

Aksidenti në Tiranë/ Reagon Braçe: Të fortët sillen si Zot në...

Deputeti i Partisë Socialiste Erion Braçe, ka reaguar i revoltuar në lidhje me aksidentin që ndodhi një ditë në parë në mes të Tiranës,...

Nesër manifesti në mbështetje të Ukrainës, kufizohet qarkullimi i mjeteve në...

Ditën e nesërme, në orën 12:00 në kryeqytet, komuniteti ukrainas ka thirrur një manifestim te madh në mbështetje të Ukrainës dhe popullsisë atje, e...

U sekuestrua 5 muajt e fundit, BMW-ja luksoze tashmë pjesë e...

Kjo makinë e llojit “BMW Seria 7”, e cila në treg kap shifrën e rreth 80 mijë eurove, është tashmë pjesë e Drejtorisë së...

Durres/ Digjet automjeti i parkuar para baneses së pronarit në lagjen...

Një automjet në pronësi të një pronari i cili banon në lagjen 17 në Durrës, ka marrë flake rreth orës 4:20 të mëngjesit. Djegia ka...

Vlorë/ Shpërthim me tritol poshtë një makine

Një tjetër shpërthim me tritol është kryer në Shqipëri. Këtë herë shpërthimi ka ndodhur në lagjen Pavarësia të Vlorës. Lënda plasëse është vendosur poshtë...

Humbi titullin kampion, Hemilton shet makinën e tij

7-herë kampioni i botës në Formula 1, Luis Hemilton, ka shitur makinën e tij Pagani Zonda 760 LH, pas shtatë vitesh nga blerja e...

Aksident në Fushë-Krujë, makina përplas këmbësoren

Një aksident ka ndodhur këtë mëngjes në Fushë-Krujë. Rreth orës 08:20 një makinë ka përplasur një grua e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve,...

Durrës/ Shoferja përplas me makinë një këmbësor, personi ndodhet jashtë rrezikut...

Një shofere ka përplasur me makinë një këmbësor teksa ai po ecte me biçikletë në lagjen nr.4 në Durrës. Durrës/Informacion paraprak. Më datë 27.11.2021, rreth orës...

Noizy blen makinën që kap vlerën e mijëra eurove, babai i...

Koleksionit të bishave të tij, Noizy i ka shtuar edhe një Lamborghini. Ishte vetë reperi që postoi foto të makinës që kap vlerën e qindra...
SiteLock