Home Tags Majtas

Tag: majtas

Mentor Kikia publikon foton: Herë majtas e herë djathtas, në të...

Mentor Kikia përmes një postimi në rrjete sociale analizon situatën politike në Shqipëri ndër vite. Kikia shkruan se herë majtas e herë djathtas dhe...
SiteLock