Home Tags Mafie

Tag: mafie

Artan Hoxha nxjerr fotot alarmante: Nuk jemi vetëm! Të gjitha organizatat...

Publikimi në mediat italiane të përgjimeve të Antimafias për disa pjesëtarë të grupit mafioz “Ndragheta”, ku përmenden edhe emra biznesmenësh apo politikanësh shqiptarë, ka...

Revoltohet Bujar Nishani, bën deklaratën e fortë ndaj Ramës dhe nxjerr...

Ish presidenti Bujar Nishani ka publikuar një video ku e akuzon Kryeministrin Rama si të lidhur me krimin dhe mafien. “Mjaft më, me vjedhje,...

Vrasja e shqiptarit në Spanjë: Mediat e lidhin ekzekutimin me arrestimin...

Detaje të ndryshme dali në dritë në lidhje me vrasjen e një shqiptari në Alicante të Spanjës. Mediat deri më tani kanë bërë publike moshën e...

Si u lidhën shqiptarët me kartelet latine të kokainës: Një histori...

Goditja e kartelit shqiptar të trafikut të drogës me në krye Dritan Rexhepin që drejtonte gjithçka nga një burg në “Quito, kryeqytetin e Ekuadorit...
SiteLock