Home Tags Madat

Tag: madat

Fundi i një mandati parlamentar dhe 7 leksione demokracie

Nga Alfred Peza Përfundimi edhe i seancës së fundit të legjislaturës së nëntë të Kuvendit të Shqipërisë, që u mbajt këtë të mërkurë të 7...

Majko: Fitojmë mandatin e tretë, por do jemi të detyruar që...

Kandidati i 19 në listë i Partisë Socialiste në Tiranë për zgjedhjet e 25 prillit Pandeli Majko u shpreh se pandemia dhe tërmeti, dy...
SiteLock