Home Tags LVV

Tag: LVV

Pajtohen LDK-LVV, ja cilat ministri do të marrë LDK-ja

Diskutimet për marrëveshjen përfundimtare mes Vetëvendosjes dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës ka bërë që në pah të dalin edhe biseda të ndryshme e sidomos...
SiteLock