Home Tags Lutfi dervishi

Tag: lutfi dervishi

Ruhuni jo vetëm nga koronavirusi, por edhe nga këshillat

Nga Lutfi Dervishi  Mund të zbrazen farmacitë dhe supermarketet, por një produkt që do të jetë me tepricë këto ditë do të jenë lajmet për...

Ja çfarë do të ndodhë me koronavirusin në Shqipëri

Nga Lutfi Dervishi 1. Numri i rasteve do të vijë duke u rritur! 2. Do të ketë viktima! 3. Do të ketë këshilla “mjekësore” në Facebook nga...

Pse duhet të gëzohemi kur të na vijë koronavirusi?

Nga Lutfi Dervishi  Halli hallit nuk i ngjan. Nëse 80 vende të botës janë të shqetësuar dhe në panik për shkak të pranisë së koronavirusit,...

Anti-shpifja: Diagnoza e saktë, receta e gabuar!

Nga Lutfi Dervishi Lajmet e rreme, gjuha e urrejtjes, anonimati, copy-paste, materialet e dëmshme për fëmijët dhe informaliteti në (portale) janë probleme reale të medias...
SiteLock