Home Tags Lushnje divjake

Tag: lushnje divjake

Rama poston pamjet e ujësjellësve bujqësorë në zonën e Lushnjës dhe...

Kryeministri i vendit, Edi Rama, ka uruar një javë të mbarë për të gjithë qytetarët me pamjen e ujësjellësve bujqësorë në zonën e Lushnjes...
SiteLock