Home Tags Lundrimet

Tag: lundrimet

Vlorë/ Pezullohet lundrimi detar, Bashkia: Shmangni lëvizjet e panevojshme!

Në Vlorë janë rikthyer sërish problemet si pasojë e motit të rënduar me reshje të dendura shiu që kanë përfshirë qytetin në 24 orët...

Moti i keq pezullon lundrimet në portin e Vlorës

VLORË– Ditën e sotme kapiteneria e Vlorës ka njoftuar pezullimin e lundrimit për mjetet e vogla lundruese. Për shkak të përkeqësimit të kushteve të...

Balluku: Avionë dhe anije boshe nga Italia për të tërhequr shtetasit...

Sonte do të bëhen fluturimet dhe lundrimet e fundit drejt Italisë, ndërsa nga ky moment do të pezullohen të gjitha udhëtimet ajrore dhe ato...

Rama: Pezullohen lundrimet e fluturimet drejt veriut të Italisë deri në...

Kryeministri Edi Rama bëri të ditur se pezullohen deri më 3 prill të gjitha fluturimet dhe udhëtimet detare nga Shqipëria për në Veriun e...

Njoftimi i APD: Përmirsohen kushtet detare, në mbrëmje pritet nisja e...

Pas pezullimit të përkohshëm të lundrimeve për më shumë se 24 orë, për shkak të motit, situata po shkon drejt normalizimit. Lundrimet nga Porti i...

Porti i Durrësit/ Fundjava e parë e 2020-ës, tragetet me lundrime...

Përgjatë ditës së sotme dhe nesërme,(04-05.01.2020), tragetet do të dyfishojnë lundrimet e tyre me portet e Italisë, me qëllim përballimin e fluksit të udhëtarëve,...
SiteLock