Home Tags Lumi

Tag: lumi

Lotë nuk kam pasur më shumë se lumi

Nga Kalosh Ҫeliku (Lisi i midis Livadhit) Sot, nuk është Lisi midis Livadhit Që, si fëmij më fshihte nga Dielli. Natën nga Hëna e plotë, rrëzë Ҫuke Ujku, papritmas,...

SONDAZHI: 94 % e shqiptarëve e duan Vjosën Park Kombëtar

Sipas një sondazhi të opinionit publik të zhvilluar në fillim të dhjetorit nga IDRA Poll (një kompani e cila zhvillon edhe sondazhe të opinioneve...

Makina rrëzohet nga ura dhe bie në lumë, vdes drejtuesi

Një person rreth të 50-ave humbi jetën gjatë ditës së sotme në një aksident rrugor në Reps. Mjeti Mercedez Benz, tip ML, me të cilin...
SiteLock