Home Tags Lumi i shales

Tag: lumi i shales

Ndër më të preferuarat, Lugina e Shalës tërhoqi rreth 33 mijë...

Parku natyror i luginës së Shalës është kthyer vitet e fundit në një nga destinacionet më tërheqëse lumore të Alpeve Shqiptare. Administrata e Zonave të...

Rama publikon videon dhe uron fundjavë mbarë: Me parajsën e Lumit...

Lumi i Shalës është bërë një nga pikat më të frekuentuara në veriun e Shqipërisë, nga turistët dhe vizitorët. Grykëderdhja e lumit të Shalës...

Rama uron ‘mirëmëngjes’ nga destinacioni turistik: Me këto pamje të kristalta...

Kryeministri Edi Rama ka postuar në profilin e tij në Facebook videon me pamjet e lumit të Shalës duke e promovuar si atraksion turistik. Lumi...
SiteLock