Home Tags Lulzimbasha

Tag: lulzimbasha

O Lulzim, a din shkrim dhe këndim? Nuk riciklohen më Berisha...

Nga Kreshnik Spahiu Unë e adhuroj diplomacinë amerikane: Ata refuzuan të takonin Presdentin e Republikës, por drekuan me stërmbesën 1 vjeç të Mbretit Zog. Kush ka tru,...

Ironia e Pezës: Lulo, me këto ritme deri me 25 prill,...

Sekretari i marrëdhenieve me median në PS, Alfred Peza ka ironizuar deklaratën e kreut të opozitës  Lulzim Basha i cili u shpreh se sot...
SiteLock