Home Tags Lulzim bsha

Tag: lulzim bsha

Do të futet me një apo me dy lista në zgjedhje?...

Lideri i PD, Lulzim Basha, i ftuar në ‘Opinion’ përballë një paneli gazetarësh foli për situatën politike por dhe për zgjedhjet e 25 prillit....
SiteLock