Home Tags Lulzim bashi

Tag: lulzim bashi

Listat e hapura, mbreti doli lakuriq

Nga Skënder Minxhozi Zakonisht është përfolur Edi Rama për daljet lakuriq në publik, vite të shkuara. Ja që paska dhe të tjerë që mbeten zbuluar,...
SiteLock