Home Tags Lulzim absha

Tag: lulzim absha

‘Ka bërë botox për të hequr rrudhat’, Rama: Iu duk lëkura...

I pranishëm në Tiranë, në një bashkëbisedim me gratë e vajzat, kreu i PS-së, Edi Rama, reagoi edhe në lidhje me disa lajme që...

Basha: Lufta personale e Ramës me Becchetti-n do t’u kushtojë shqiptarëve...

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, e ka konsideruar luftë personale atë të kryeministrit Edi Rama dhe sipërmarrësit italian Francesco Becchetti, si edhe një...

Sinjali i ‘koduar’ i Ilir Metës, Ramën dhe Bashën i vendos...

    Postimi i sotëm i Ilir Metës, duket se përbën një qëndrim të ri në prag të fushatës zgjedhore të 25 prillit. Në faqen e...

Presidenti Meta kërcënon hapur kreun e PD dhe zbulon frikën e...

Presidenti Ilir Meta nën frikën se kryeministri Rama dhe kredemokrati Lulzim Basha mund të kenë një koalicion të fshehta, ka dalë me një paralajmërim...

Lulzim Basha: Qeveria dhe Kryeministri nuk kanë ditur të menaxhojnë situatën...

Basha ka folur me tone të zbutura ditën e sotme teksa ka shprehur dias herë se nuk do të drejtojë gishtin ndaj askujt. Basha...
SiteLock