Home Tags Luljeta bozo

Tag: luljeta bozo

Myslim Murrizi: Të gjithë në Kuvend do t’i binden Luljetës si...

Myslim Murrizi është shprehur se të gjithë deputetët e rinj, do t’i binden Luljeta Bozos në muajin shtator. I ftuar në “Open”, Murrizi tha se...

Në Parlamentin e ri do të ulen 45 gra dhe vajza,...

Parlamenti i ri i Shqipërisë dalë nga zgjedhjet e 25 Prillit do të ketë në përbërjen e tij 45 gra dhe vajza ose 32%...

“Vota jonë duhet të shkojë në drejtimin e duhur!”/ Luljeta Bozo...

Ditën e sotme po zhvillohet mbyllja e fushatës elektorale për Tiranën. Kandidatja Bozo, ka hapur takimin me fjalën e saj, ku i ka bërë...

Luljeta Bozo: Tërmeti dhe pandemia treguan se Rama ka bërë shtet,...

Luljeta Bozo e ftuar në Shqip nga Rudina Xhunga në Dritare Tv foli për rëndësinë e ndërtimit të shtetit. Zonja Bozo përmendi rastin e...

Luljeta Bozo flet për deklaratën e bujshme dhe kritikat që mori...

Inxhinierja Luljeta Bozo, e cila sot është kryesuesja e listës së kandidatëve për deputetë të PS, ka treguar arsyet përse e shtynë të merrej...

Veliaj zbulon sekretin si u bind Bozo, rrëfehet inxhinierja dhe tregon...

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj është duke prezantuar disa nga kandidatët e PS-së që garojnë për deputetë në zgjedhjet e 25 Prillit. E para...

Shkaktoi bujë me deklaratën e saj, reagon Luljeta Bozo: Kush kapet...

Inxhinierja e njohur Luljeta Bozo, tashmë kandidate për deputete e Partisë Socialiste në zgjedhjet e 25 Prillit, reagon për herë të parë pas zhurmës...

Jemi të lirë? Eja, flasim hapur: Një replikë me Bozon e...

Nga Pëllumb Kulla* Nuk mund të mos ishte një Tarifë që të dilte mbrojtës në qortimin që po i bëhet nostalgjisë enveriane të zonjës Luljeta...

Rama prezanton inxhinieren Luljeta Bozo/ Rrëfimi ndryshe: Nga 35 librat e...

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm një video të kandidates së PS në qarkun e Tiranës Luljeta Bozo, inxhinieres së ndërtimit, zëri...

Gjoni shpërthen ndaj Luljeta Bozos dhe paralajmëron: Në Gjermani do të...

Deklaratat e kryesueses së listës së kandidatëve për deputetë të PS-së për Qarkun Tiranë, Luljeta Bozo, për sistemin komunist, deputeti i opozitës parlamentare, Ralf...
SiteLock