Home Tags Lulebore

Tag: lulebore

Dua Lipa dhe Olen Çezari “djegin” Romën me “Luleborën”

Hapja nga ana e qeverisë së Mario Dragit për disa nga aktivitetet publike, pas një mbyllje thuajse një vjeçare ka sjellë një shpërthim të...
SiteLock