Home Tags Lul basha

Tag: lul basha

Nard Ndoka: Luli i vocërr është fatkeqësi kombëtare, ‘kastravec’ që nuk...

Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka e ka cilësuar të turpshme reagimin e Gazment Bardhit ndaj kryetares së LSI-së Monika Kryemadhit në lidhje me...

Zi në Partinë Demokratike! Lulzim Basha humb mikun e tij të...

  Ditën e djeshme është ndarë nga jeta para kohe ish-zyrtari i njohur i Partisë Demokratike Alfons Muça. Muça ka mbajtur postin e drejtorit në...

Bujar Nishani: Dilemë hamletjane, a dëshiron vërtet Lulzim Basha t’i sjellë...

    Ish-presidenti Bujar Nishani ka bërë një analizë të gjatë të situatës në Partinë Demokratike, dhe të akteve të kreut të kësaj force politike, Lulzim...
SiteLock