Home Tags Luigi buffon

Tag: luigi buffon

Ronaldo: Golin më të bukur e kam shënuar kundër Juves. Ja...

Cristiano Ronaldo flet nga pak për gjithçka në intervistën e dhënë për DAZN. Pjesë nga prononcimi i tij i gjatë për “Diletta Line” janë...

Buffon: Juventusin e ndihmoi disfata kundër Lazios

Portieri veteran Gianluigi Buffon ka thënë se disfata kundër Lazios e ka ndihmuar Juventusin pasi bardhezinjtë tani e kanë gjetur sërish entuziazmin që kishin...

VIDEO/ U hodhën nga pallati dhe i shpëtuan tërmetit, Rama u...

Aureli dhe Alesio, dy fëmijët të cilët për të shpëtuar nga lëkundjet e forta të tërmetit, u hodhën nga pallati, dhe fatmirësisht ja dolën...
SiteLock