Home Tags Lufta me rusine

Tag: lufta me rusine

Situata në Ukrainë, ‘DW’: Shtetet e Evropës në modalitet tërësor diplomacie...

“Një luftë në Ukrainë do të ishte katastrofike, e pakuptimtë dhe gjithashtu tragjike dhe do t’i kushtojë shumë shpejt ekonomikisht shtrenjtë Rusisë”, tha kryeministri...
SiteLock