Home Tags Lufta e vlores

Tag: lufta e vlores

Lufta e Vlorës në 100 vjetor, studiuesit në konferencë shkencore kombëtare

Konferenca shkencore kombëtare në 100-vjetorin e Luftës së Vlorës (1920-2020) bëri bashkë studiues të ndryshëm. Konferenca "Lufta Kombëtare e Vlorës, luftë për mbrojtjen dhe...

Meta për “Luftën e Vlorës”: Dëshmoi se ky vend ka zot,...

Presidenti Ilir Meta ka marrë pjesë në ceremoninë e përkujtimit të 100 vjetorin e Luftës së Vlorës. Përmes foltores në sheshin e Flamurit në...
SiteLock