Home Tags Lufta brenda PD

Tag: Lufta brenda PD

Basha: Bashkohemi me 18 dhjetor! Ofrojmë me qytetari modelin e ndryshimit,...

Një ditë pas situatës groteske që u krijua në PD, ku Sali Berisha hyri në selinë blu, për kryedemokratin Lulzim Basha orët e errëta për...

Kuvendi në ‘Air Albania’/ Berisha do t’u paguajë emigrantëve biletat për...

Vetëm 2 ditë nga 'Foltorja' Sali Berisha po lëviz të gjithë 'gurët' për të pasur sa më shumë mbështetës në 'Air Albania'. Së fundmi...

Demokratët e qarkut të Shkodrës lexojnë emrat, Shala: 70% e delegatëve...

Delegatët e Partisë Demokratike nga qarkut i Shkodrës, kanë verifikuar sot në selinë blu firmat që kanë hedhur në favor të ‘Foltores’, së ish-kryetarit...

Lufta Berisha-Basha/ Andoni: Duhet të japin dorëheqjen të dy, PD është...

Kur duhet edhe 1 javë nga 11 dhjetori, kur Sali Berisha ka paralajmëruar se do të mbajë Kuvendin Kombëtar të Partisë Demokratike në stadiumin...

Kuvendi i PD i thirrur nga Berisha, Baçi: Delegatët e...

Prej ditësh përfaqësuesit e degëve të Partisë Demokratike që i janë bashkuar foltores së Sali Berishës kanë dalë para mediave dhe kanë publikuar emrat...

Llamba magjike e Aladinit nuk mund ta shndërrojë sëndukun e Palokës...

Nga Azgan Haklaj 11-të dhjetori nuk është Nata e Kadrit që shpëton Berishën dhe Berishizmin por 18- të dhjetori do të jetë apokalipsi i absolutizmit...

Ilir Yzeiri: Normalë? E pamundur! Anormalë? Çdo ditë

Nga Ilir Yzeiri Po të shohësh ngjarjet që prodhojmë ne, gjëja e parë që të bie në sy është se e kemi të pamundur të...
SiteLock