Home Tags LUCIANO BOCI

Tag: LUCIANO BOCI

Skemën korruptive të grabitjes nëpërmjet Inceneratorëve e projektoi, ndërtoi dhe mbrojti...

Nga Luçiano Boçi Të tjerë japin urdhëra! Të tjerë financojnë “pa iu dridhur qerpiku” paratë e … publikut! Të tjerë përfitojnë shuma marramendëse  me vetēm një firmë...

“I mori telefonin”, Luçiano Boçi i jep përgjigjen e fortë Ramës...

    Kandidati i Partisë Demokratike për deputet, Luçiano Boçi i përgjigjet kryeministrit Rama, duke theksuar se grushtet janë përgjigja simbolike ndaj agresionit, padrejtësive dhe arrogancës. Reagimi...

Kandidati për deputet përplaset fizikisht me biznesmenin, Braçe shpërthen i revoltuar:...

Përplasje rëndë fizike mes biznesmenit Gjergj Luca dhe kandidatit për deputet në Elbasan me Partinë Demokratike Luçiano Boçit ndodhi dy ditë më parë në...

Ish-deputeti i PD zbulon skenarin e dhunës, Boçi: Me Gjergj Lucën...

Ish-deputeti i PD, Luçiano Boçi dhe biznesmeni Gjergj Luca janë përfshirë në një përplasje, mesditën e të enjtes në Elbasan. Nga ajo çfarë raportohej deri...

Ish-zyrtarja e lartë e LSI-së përplaset ashpër me Luçiano Boçin: Kërko...

Kandidati i Partisë Demokratike për Elbasanin Luçiano Boçi është përplasur paraditen e së enjtes fizikisht me biznesmenin Gjergj Luca. Ish-zyrtarja e lartë e LSI-së, Brisida...

Sherri me grushte me biznesmenin, Luçiano Boçi reagon për videon që...

Kandidati për deputet të Partisë Demokratike në Elbasan Luçiano Boçi ka reaguar sërish lidhur me konfliktin me biznesmenin Gjergj Luca, ku tha se celulari...

Sherri me grushte mes Gjergj Lucës dhe ish-deputetit Boçi, Sali Berisha:...

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar pamjet nga momenti i përplasjes fizike mes biznesmenit  Gjegj Luca dhe kandidatit për deputet Luçiano Boçi. Berisha paralajmëron...

Sherri në Elbasan me biznesmenin, Boçi: Gjergj Luca më tha se...

Kandidati demokrat  për Elbasanin, Luçiano Boçi është përplasur paraditen e së enjtes fizikisht me biznesmenin Gjergj Luca. Në një bisedë në emisionin “Radari Informativ” ,...

Elbasan, policia shoqëron tre persona që ishin dëshmitarë të sherrit Gjergj...

Policia shoqëron tre persona të cilët kanë qenë dëshmitarë gjatë konfliktit mes Luçiano Boçit, kandidat për deputeti i Partisë Demokratike në Elbasan me biznesmenin...

Konflikti fizik mes Luçiano Boçit dhe biznesmenit Gjergj Luca, Dashamir Shehi...

Kandidati për deputet i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi është konfliktuar fizikisht këtë të enjte me biznesmenin e njohur, Gjergj Luca. Konflikti ka degjeneruar deri në...
SiteLock