Home Tags Lucano boci

Tag: lucano boci

Sherri i bujshëm mes biznesmenit Luca dhe Luçiano Boçit, publikohet momenti...

Është publikuar një video që tregon se si kandidati i PD, Luçiano Boçi dhe biznesmeni Gjegj Luca janë përplasur fizikisht në një lokal në...
SiteLock