Home Tags Luca

Tag: luca

Plas keq sherri! Taulant Balla ikën nga emisioni, shpërthen ndaj gazetarit:...

Deputeti socialist Taulant Balla ka debatuar ashpër me gazetarin Bledian Koka, teksa ishin duke folur për sherrin në Elbasan mes biznesmenit Gjergj Luca dhe...

Elbasan, policia shoqëron tre persona që ishin dëshmitarë të sherrit Gjergj...

Policia shoqëron tre persona të cilët kanë qenë dëshmitarë gjatë konfliktit mes Luçiano Boçit, kandidat për deputeti i Partisë Demokratike në Elbasan me biznesmenin...
SiteLock