Home Tags Lubonja

Tag: lubonja

Fatos Lubonja: Berisha më legjitimi si opozitar për t’u bërë kryetar,...

Ish-kryeministri Sali Berisha, në emisionin ‘Open’ në ‘News24’ foli për zhvillimet e fundit politike në Partinë Demokratike. Ai u shpreh se ai që pranon...

Fatos Lubonja komenton protestat: Shqiptarët, të vetmit në Europë që protestojnë

Fatos Lubonja thotë se shpërthimi i protestave erdhi si pasojë e akumulimit të zemëratës qytetare. Sipas Lubonjës në asnjë vend të Europës nuk ka...

Fatos Lubonja: Ja pse dyshoj që vendimi i Kushtetueses për Metën...

Fatos Lubonja e ka konsideruar një fasadë për të provuar se drejtësia është e pavarur, vendimin e Gjykatës Kushtetuese për mos shkarkimin e presidentit...

Fatos Lubonja pro koalicionit të Berishës: Të gjithë shqiptarët të bashkohen...

Analisti Fatos Lubonja ka dalë në mbështetje të koalicionit Berisha-LSI, teksa është shprehur se ai vetë do ta quante ‘Fronti i Lirisë’ dhe jo...

Shkarkimi i Metës, Lubonja: Presidenti përdori një gjuhë agresive në fushatën...

Analisti i njohur, Fatos Lubonja ka komentuar nismën e mazhorancës për shkarkimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta. I ftuar në një emision televiziv, Lubonja...

Fatos Lubonja: Analiza e votës tregon që fiton kush ka më...

Fatos Lubonja ka sjellë sot në “Real Story” në News24 analizën e tij për fitoren e disa kandidatëve në zgjedhjet e 25 prillit dhe...

Fatos Lubonja për rezultatet e deritanishme: Regjimi i Ramës ka mbështetjen...

Fatos Lubonjë është mundur që të justifikojë fundjen e thellë të opozitën në këto zgjedhje duke thënë se regjimi i Ramës ka mbështetjen e...

Fatos Lubonja sulmon SPAK-un: Edhe Berisha e futi në burg Fatos...

Analisti Fatos Lubonja tha se me këta SPAK-istë dhe prokurorë që kemi Reforma në Drejtësi ka dështuar. “Tani problemi për mua është se, cfarë do...

Fatos Lubonja: Të mos merremi me krimet e serbëve, por të...

Fatos Lubonja komentoi në rubrikën “Opinion”, në News24, zhvillimet e fundit të aktualitetit në vend. Duke folur për ndryshimet më të fundit në qeveri,...

Fatos Lubonja befason me deklaratën, tregon mesazhin që dha kryeministri Rama...

Analisti Fatos Lubonja komentoi ndryshimet më të fundit në qeveri. Ai deklaroi se kryeministri Edi Rama ka zgjedhur Bledi Çuçin si ministër të Brendshëm pikërisht...
SiteLock