Home Tags Luan pobrati

Tag: luan pobrati

Ç’do desha të thosha në këtë njëqind vjetor të tim eti

Nga Luan Pobrati Ishte fillimi i viteve ’70, koha kur piktori i popullit, Bukurosh Sejdini, i njohur veçanërisht për realizimin e portretit “Qemal Stafa” dhe...
SiteLock