Saturday, December 3, 2022
Home Tags Luan hoti

Tag: luan hoti

Berisha takim në degën e Durrësit: Falenderoj Hotin që iu bashkua...

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, zhvilloi ditën e djeshme një takim në degën e Durrësit. Kryedemokrati ka zbuluar në rrjetet sociale se ka...

Kandidati i PD për Durrësin ndan foton me Kadri Tarellin: Biseduam...

Kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Durrësit, Luan Hoti ka ndarë një foto me Kadri Tarellin, ku ndër të tjera shkruan dhe përshtypjet...

Hapni Linkun dhe votoni! Sondazhi i Gazetës Bulevard për zgjedhjet vendore...

Sondazh i Gazetes Bulevard për zgjedhjet vendore ne qytetin e Durresit. Votoni me poshte !

Luan Hoti, kandidati i Partisë Demokratike për Kryetar Bashkie në Durrës...

  Nga Skënder Kapiti Prezantohet zyrtarisht para strukturave të Partisë Demokratike në Durrës, kandidati për kreun e Bashkisë së Durrësit nga dy nënkryetarët Grida Duma dhe...

‘Ka punuar fort për qytetin’/ Hoti garon për Durrësin, PD: Në...

Partia Demokratike ka publikuar posterin dhe sloganin e fushatës për kandidatin e Bashkisë Durrës, Luan Hotin. POSTIMI I PLOTË:  Votoni Partinë Demokratike! Votoni LUAN HOTI për...
SiteLock