Home Tags Luan daci mimoza tasi

Tag: luan daci mimoza tasi

U dënua dhe u shkarkua nga KPA, zgjidhet zëvendësuesja e Luan...

Mimoza Tasi është gjyqtarja që do të zëvendësojë Luan Dacin në Komisionin e Posaçëm të Apelimit (KPA). Lajmi konfirmohet nga burime për Report Tv...
SiteLock