Home Tags Lsta

Tag: lsta

Bylykbashi zbërthen marrëveshjen PD-LSI të arritur ditën e sotme: Pse vendosëm...

Pas marrëveshjes së firmosur ditën e sotme për koalicionet mes PD-së dhe LSI-së.Anëtari i Kryesisë së PD-së, Oerd Bylykbashi tregoi detaje nga marrëveshja e...
SiteLock