Home Tags Lorenc vangjei

Tag: lorenc vangjei

Basha nuk është Selmani që në dasmën e dytë mori të...

Nga Lorenc Vangjeli Zoti Basha nuk është Selmani anonim, ai tipi që u martua për herë të dytë dhe mori sërish të njëjtën grua. Ndryshe...
SiteLock